Zadaj pytanie

Przeczytaj uważnie, zanim zadasz pytanie!

Jeśli szukasz pomocy z przedmiotów medycznych i przyrodniczych, takich jak: biologia, chemia, fizyka, biochemia, biofizyka, fizjologia i podobnych, to jesteś na właściwej stronie. Możesz zadać dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć najlepiej, jak tylko potrafię. Poniżej opisałem również najczęstsze wątpliwości w związku z przesyłaniem i zawarłem stosowne na nie odpowiedzi.

W jaki sposób otrzymam odpowiedź?

Odpowiedź wyświetli się jako publiczny wpis na tej stronie. Jego tytułem będzie Twoje pytanie a treścią dokładny opis zagadnienia wraz z moim komentarzem.

Czy muszę się podpisać?

Umieszczenie podpisu jest całkowicie niezobowiązujące. Ponadto proszę o nieumieszczanie w podpisie innych danych jak imię lub pseudonim. Nazwiska będą usuwane podczas moderacji.

Czy muszę podawać adres e-mail?

Adres e-mail jest potrzebny w celu zachowania z Tobą kontaktu. Zostaną na niego wysłane powiadomienia o: przesłaniu pytania, udzieleniu na nie odpowiedzi lub odrzuceniu pytania. Adres e-mail nie będzie widoczny publicznie!

Czy zachowam anonimowość?

Jedyną osobą, która ma wgląd do pełnych Twoich danych, jestem ja :). Dokładam wszelkich starań, aby dane osobowe pozostały zabezpieczone. Podczas moderacji pytania zostaną usunięte wszelkie dane, które mogłyby doprowadzić do identyfikacji Ciebie jako autora zadanego pytania.

Czy każde pytanie zostanie opublikowane wraz z odpowiedzią?

Nie. Pytania:

  • nie na temat,
  • zbyt lakoniczne,
  • napisane w sposób niezrozumiały,
  • ze znaczącymi błędami językowymi,
  • zawierające treści niezgodne z powszechnie przyjętą netykietą,
  • naruszające majątkowe prawa autorskie,

zostaną usunięte na etapie moderacji.

Chcę cofnąć publikację pytania: jak to zrobić?

Najlepiej napisz wiadomość na adres [email protected] i w treści podaj link do opublikowanej odpowiedzi na pytanie. Zostanie ona usunięta w ciągu jednego dnia roboczego od momentu otrzymania wiadomości (czas ten z powodu losowych sytuacji może się wydłużyć).

Jeśli chcesz zadać pytanie, proszę, wypełnij formularz: